Bir irade olduğunda, bir yolu vardır.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shenzhen Dehao Optoelectronic Technology Co.Ltd

Bu onlarla iş yapmak benim dördüncü kez, onların led ekran kalitesi çok kararlı ve hizmet sonrası samimi!

—— Qamar Abbas

Yuto Fotoelektrik Co, Ltd ile uzun vadeli bir ilişki kurmak için sabırsızlanıyoruz

—— M.Azouz

Makul bir fiyata mükemmel kalite ve mükemmel bir müşteri hizmeti veren Yuto Photoelectricity, herhangi bir problemi zamanında çözmektedir.

—— Muhammed Maidul İslam

Ben sohbet şimdi

Shenzhen Dehao Optoelectronic Technology Co.Ltd

1 2 3 4 5 6
Shenzhen Dehao Optoelectronic Technology Co.Ltd Shenzhen Dehao Optoelectronic Technology Co.Ltd Shenzhen Dehao Optoelectronic Technology Co.Ltd Shenzhen Dehao Optoelectronic Technology Co.Ltd Shenzhen Dehao Optoelectronic Technology Co.Ltd Shenzhen Dehao Optoelectronic Technology Co.Ltd

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Markalar : Yuto
No. Çalışanları : 60~80
Yıllık satış : 1-10 million
Yıl kurulan : 2014
İhracat p.c : 70% - 80%
Shenzhen Dehao Optoelektronik Technology Co, Ltd, 2014 yılında kuruldu, şirket 5.8 milyon yuan sermaye kayıtlı, 80'den fazla çalışanı, bir yüksek teknoloji LED optoelektronik sanayi özel teşebbüsleri, aynı zamanda ülkenin en iyi bilinen büyük ölçekli LED ekran toptan üreticileri. Şirket, dünyanın dört bir yanındaki profesyonel LED ekran tasarım, geliştirme, üretim, satış, mühendislik hizmetleri alanında en iyi çözümlerden biri olarak müşterilerine sunmaya kararlıdır.

Endüstri Parkı, LED endüstrisinin Shenzhen City'nin en yoğun Bao'an Bölgesi'nde yer almaktadır ve 5000 metrekareye kadar üretim yapabilmek için tam donanımlı modern bir otomatik montaj hattıyla donatılmış 4000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır.

Şirketin ana LED tam renkli kapalı yüksek çözünürlüklü ekran, LED tam renkli açık yüksek çözünürlüklü ekran, LED küçük mesafe TV ekranı ve diğer ürünler. Ürünler belediye, emlak, iş, askeri, kültür, spor, radyo ve televizyon ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Dehao Optoelektronik, yurtiçinde ve yurtdışında bir araya getirilen eşsiz üç yetenekli bir kademe stratejisine dayanan, önde gelen profesyonel ve teknik personelin itibarının tadını çıkartan, yeni bir ürün Ar-Ge'si koydu ve müşterilerin özel uygulamalarına cevap verdi. tabanlı.

İşletmelerin gelişimini desteklemek için ileri teknoloji ve bilimsel yönetim yöntemleriyle Dehao Optoelektronik, ISO9001: 2008 kalite yönetim sistemi, ISO1400: 2004 çevre yönetim sistemi, CCC, CE, FCC, RoHS ve diğer yeterliliklerden geçti. Dehao Optoelectronics bir dizi pazarlama ve servis ağı, kalite ve kalite güvencesi sağladı ve hizmetleri geliştirdi, ürünler ABD, Hindistan, Yeni Zelanda, Japonya, Tayland, Tayvan, Hong Kong'a 80'den fazla ülke ve bölgeye ihraç edildi.

İletişim bilgileri
Shenzhen Dehao Optoelectronic Technology Co.Ltd

İlgili kişi: Mr. leroy

Tel: 86-158-1722-3853

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)